Smog nas zje
ILUSTROWANA
BAJKA DLA DZIECI

Cel

Naszym zadaniem, jako agencji wspierającej działania promocyjne, było m.in. stworzenie ilustrowanej książki dla dzieci na podstawie tekstów Marty Fox oraz przygotowanie materiałów promocyjnych (plakat, posty w mediach społecznościowych, strona internetowa).

Smog to problem, o którym jeszcze parę lat temu w naszym kraju nie mówiło się prawie w ogóle. Akcje takie jak “SMOG nas zje” pomagają zwiększać świadomość społeczeństwa odnośnie zagrożeń ekologicznych, które są niebezpieczne dla naszej planety. W tym przypadku była to akcja szczególna, skierowana do dzieci w wieku szkolnym.

Realizacja

Współpracę rozpoczęliśmy od opracowania koncepcji graficznej do książki, a to właśnie na niej bazowało całe przedstawienie. Aby jak najlepiej zaznajomić się z tematem, przeprowadziliśmy research problematyki “smogowej” w naszym kraju. Jeśli chodzi już o same grafiki to zarówno szkice ilustracji, jak i wszystkie materiały promocyjne były inspirowane typową śląską architekturą i krajobrazami z tych regionów.

Efekty

Zaprojektowaliśmy wszystkie ilustracje, grafiki do plakatów oraz innych materiałów promocyjnych. Sztuka była wystawiana w 5 miastach i została bardzo dobrze odebrana przez publiczność. Na uwagę zasługuje również sama akcja promocyjna, którą prowadziliśmy na Facebooku. Rezerwacje miejsc rozeszły się w mgnieniu oka, a wszystko dzięki reklamie precyzyjnie kierowanej do odpowiednich grup odbiorców.

Dołącz do grona naszych klientów

Obróć swoje urządzenie.
Strona została zaprojektowana do przeglądania w trybie pionowym.